search
REKLAMA
Quiz

QUIZ! Którym NICOLASEM CAGEM byłeś w zeszłym roku?

Weronika Lipińska

5 stycznia 2021

REKLAMA

Miniony rok 2020 był nie lada wyzwaniem. Pandemia koronawirusa, obostrzenia, lockdowny i dalsze pośrednie problemy nimi spowodowane upodobniły naszą rzeczywistość do tej filmowej, jak nigdy.

Musieliśmy sprostać nowym warunkom istnienia i nierzadko przewartościować dotychczasowe życie. Tak że ubiegły rok pod znakiem pandemii odbił się na wszystkich z różnym skutkiem. Natomiast tym, co okazało się zbawienne dla psychiki było niezmiennie poczucie humoru. Już od dziś na Netfliksie możecie oglądać program Historia wulgaryzmów z Nicolasem Cagem jako prowadzącym. Jest to serial dokumentalny, w którym ten jeden z najbardziej charakterystycznych aktorów opowie nam historię wybranych przekleństw. Takie ekranowe wejście w nowy rok na pełnej ku*wie wydaje się bardzo adekwatne po przejściach minionego 2020 i trudno sobie wyobrazić lepszy wybór aktora do tej roli niż Cage, którego kariera to rollercoaster wzlotów, upadków i memów.

Za przetrwanie zeszłego roku należy się nagroda (pocieszenia) i mamy dla was test osobowości, w którym możecie sprawdzić, jako który bohater, w którego wcielił się Nicolas Cage wyłoniliście się z mroków tych doświadczeń. Bawcie się dobrze i nie zapomnijcie w komentarzach podzielić się rezultatem!

Weronika Lipińska

Weronika Lipińska

REKLAMA