search
REKLAMA
Quiz

KONKURS! Sprawdź, co wiesz o filmach Guillermo del Toro i zgarnij nagrodę!

Przemysław Mudlaff

4 sierpnia 2019

quiz del toro 1
REKLAMA

Filmowy świat Guillermo del Toro pełen jest potworów, które są czymś więcej niż tylko źródłem strachu. Monstra reżysera urodzonego w Guadalajarze to przede wszystkim symbole niewypowiedzianej samotności, które swój wygląd zawdzięczają niezwykłemu umysłowi twórcy zainspirowanego mitologią, literaturą, malarstwem, czy komiksem. Guillermo del Toro słynie z drobiazgowości i szczegółowości, dzięki czemu każdy element jego mrocznego świata jest perfekcyjnie dopracowany. Jeśli też tak uważasz, sprawdź co wiesz o Guillermo del Toro i jego twórczości!

Najszybsi z najlepszych otrzymają nagrodę – książkę “Labirynt Fauna” autorstwa Guillermo del Toro i Cornelii Funke, wydaną u nas przez wydawnictwo Zysk i S-ka! Do rozdania mamy 10 egzemplarzy. Konkurs trwa do czwartku, do godziny 23:59.

[os-widget path=”/ekelley/quiz-czy-wiesz-wszystko-o-guillermo-del-toro”]

Przemysław Mudlaff

Przemysław Mudlaff

Od P do R do Z do E do M do O. Przemo, przyjaciele! Pasjonat kina wszelkiego gatunku i typu. Miłośnik jego rozgryzania i dekodowania. Ceni sobie w kinie prawdę oraz szczerość intencji jego twórców. Uwielbia zostać przez film emocjonalnie skopany, sponiewierany, ale też uszczęśliwiony i rozbawiony. Łowca filmowych ciekawostek, nawiązań i powiązań. Fan twórczości PTA, von Triera, Kieślowskiego, Lantimosa i Villeneuve'a. Najbardziej lubi rozmawiać o kinie przy piwku, a piwko musi być zimne i gęste, jak wiecie co.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA