search
REKLAMA
News

Zwiastun filmu ROCKY VS. DRAGO, reżyserskiej wersji ROCKY’EGO IV

Premiera “Rocky vs. Drago” została zaplanowana na listopad.

Łukasz Budnik

1 października 2021

REKLAMA

W zeszłym roku Sylvester Stallone zapowiedział, że pracuje nad reżyserską wersją filmu Rocky IV. Oryginalna produkcja trafiła do kin w 1985 roku i nie spotkała się z przechylnymi recenzjami krytyków (ponadto zdobyła pięć Złotych Malin), była jednak popularna wśród widzów – zarobiła 300 milionów dolarów i przez 24 lata była najbardziej dochodowym sportowym filmem. W kwietniu zakończył się montaż nowej wersji, a wczoraj do sieci trafił jej zwiastun.

W “czwórce” Rocky mierzy się z Ivanem Drago, granym przez Dolpha Lundgrena (wątki z tej części zostały pociągnięte w drugiej części Creeda). Reżyserska wersja, zatytułowana Rocky vs. Dragozawierać będzie 40 minut niepublikowanego wcześniej materiału. Zauważalną zmianą będzie całkowite wycięcie wątku robota należącego do Pauliego. W filmie ma się znaleźć też więcej ujęć z walki Apollo Creeda z Drago. Poniżej zobaczycie zwiastun opublikowany przez MGM:

Rocky vs. Drago 11 listopada zostanie pokazany w wybranych kinach w USA, a dzień później trafi na VoD.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA