search
REKLAMA
News

Zobaczcie pierwszy zwiastun TOXIC AVENGER, nowej wersji klasyka Tromy z lat 80.

W “Toxic Avenger” zagrał m.in. Peter Dinklage.

Łukasz Budnik

30 września 2023

REKLAMA

Do sieci trafił pierwszy zwiastun nadchodzącej nowej wersji Toksycznego mściciela, klasyka wyprodukowanego w 1984 roku przez studio Troma. Zobaczcie, jak się zapowiada.

Toksycznym mścicielu śledzimy losy Melvina, sprzątacza na siłowni, który pewnego dnia podczas ucieczki przed miejscowymi rzezimieszkami wpada do beczki z toksycznymi chemikaliami i przechodzi mutację – staje się stworzeniem, które nabywa nowe umiejętności. W opisie czytamy:

“Toxic Avenger” opisuje walkę zwykłego mężczyzny-sprzątacza, Winstona Gooze’a, który po strasznym wypadku związanym z toksycznymi substancjami przemienia się w nową formę bohatera: Toxic Avenger! Teraz dysponujący nadludzką siłą i używający świecącego mopa jako niekonwencjonalnej broni, musi ścigać się z czasem, aby uratować swojego syna i powstrzymać bezwzględnego i żądzącego władzy korporacyjnego tyrania, pragnącego wykorzystać toksyczne supermoce do wzmocnienia swojego zanieczyszczonego imperium.

W filmie zagrali m.in. Peter Dinklage, Elijah Wood, Julia Davis, Kevin Bacon, Jacob Tremblay oraz Taylour Paige.

Jeszcze nie wiadomo, kiedy film zobaczymy w szerokiej dystrybucji – póki zadebiutuje na wydarzeniu BeyondFest. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA