search
REKLAMA
News

Zobaczcie materiał promujący film GRAN TURISMO Neilla Blomkampa. W obsadzie m.in. David Harbour

“Gran Turismo” trafi do kin w sierpniu.

Łukasz Budnik

5 stycznia 2023

REKLAMA

Do sieci trafił pierwszy materiał promujący film Gran Turismo, którego reżyserem jest Neill Blomkamp (Dystrykt 9). Produkcja oparta jest na popularnej serii gier wyścigowych przeznaczonych na konsole PlayStation; pierwsza z nich zadebiutowała w 1997 roku.

W filmie zobaczymy historię fana gry, który postanawia wziąć udział we współorganizowanym przez Nissana programie dla graczy, którzy chcieliby rzeczywiście ścigać się na torze. Główną rolę w filmie gra Archie Madekwe, a na ekranie towarzyszyć mu będą bardziej doświadczeni aktorzy – między innymi David Harbour jako emerytowany kierowca wyścigowy oraz Orlando Bloom, który wciela się w przedstawiciela branży marketingowej. Na ekranie pojawi się także Djimon Hounsou. Scenariusz napisał Jason Hall, opierając go na prawdziwej historii gracza Janna Mardenborougha, który został profesjonalnym kierowcą wyścigowym. W udostępnionym przez Sony Pictures materiale widzimy zarówno fragmenty filmu, jak i wypowiedzi aktorów, którzy zapowiadają niezwykłe kinowe doświadczenie.

Produkcja ma zadebiutować 11 sierpnia. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA