search
REKLAMA
News

Zadebiutował finałowy zwiastun trzeciego sezonu SEX EDUCATION

Trzeci sezon “Sex Education” zadebiutuje już jutro.

Łukasz Budnik

16 września 2021

REKLAMA

Netflix opublikował pełny zwiastun nadchodzącego trzeciego sezonu Sex Education, który lada moment pojawi się na Netfliksie. 

Oto, czego możemy się spodziewać w kolejnych odcinkach:

Zaczął się kolejny rok. Otis ma dziewczynę, Eric chce uprawiać seks, a Jean będzie mieć dziecko. Tymczasem nowa dyrektorka szkoły, Hope (w tej roli Jemima Kirke), próbuje przywrócić Moordale do rangi filaru doskonałości, Aimee odkrywa feminizm, Jackson przeżywa zauroczenie, a zagubiona wiadomość głosowa wychodzi na jaw. Przygotuj się na zobowiązania wobec zwierząt, zjawiska z kosmosu, sromowe babeczki i o wiele więcej Pani Groff.

Do swoich ról z poprzednich sezonów powrócą między innymi Asa Butterfield, Gillian Anderson, Emma Mackey, Aimee Lou Wood i Ncuti Gatwa. Pojawią się także nowe twarze – Jason Isaacs zagra Petera Groffa, Indra Ové zastępczą mamę Elsie – Annę, a debiutują Dua Saleh niebinarną postać Cal. Nowe odcinki pojawią się na Netfliksie już jutro – 17 września. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA