Wiadomo, kto zaśpiewa piosenkę do NIE CZAS UMIERAĆ

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że muzykę do kolejnego filmu o Bondzie, Nie czas umierać, skomponuje Hans Zimmer. Dziś oficjalnie potwierdzono, kto zaśpiewa piosenkę w czołówce filmu. Sprawdziły się plotki z ostatnich dni – będzie to Billie Eilish, amerykańska wokalistka, która popularność zdobyła w 2016 roku.

O tym, że to właśnie Eilish może zaśpiewać utwór do Nie czas umierać, mówiło się od czasu, gdy taka informacja pojawiła się na fanowskiej stronie poświęconej Bondowi. Fani zauważyli ponadto, że piosenkarkę obserwuje na Instagramie reżyser filmu, zaś ona sama w swojej relacji umieściła fotografie aktorek, które występowały w poprzednich odsłonach serii. Niedawno w sieci pojawiło się ostateczne potwierdzenie, że to właśnie Eilish będzie odpowiedzialna za nowy utwór.

Choć Eilish zasłynęła w 2016 roku, pierwszy album wydała dopiero w 2019. Do tej pory osiem jej singli pokryło się złotem, a cztery platyną. Artystka została nominowana do sześciu nagród Grammy i jest najmłodszą osobą, która ma szansę na zdobycie statuetki w czterech głównych kategoriach.

Poprzednią piosenkę w serii – „Writing’s on the Wall” – zaśpiewał Sam Smith. Co sądzicie o wyborze Eilish? 

Ostatnio dodane