search
REKLAMA
News

WANDAVISION. Elizabeth Olsen i Paul Bettany na pierwszym zdjęciu z nadchodzącego serialu

Łukasz Budnik

9 grudnia 2019

REKLAMA

Podczas brazylijskiego Comic Conu zaprezentowano pierwsze zdjęcie z serialu WandaVision, który zadebiutuje na początku 2021 roku na platformie Disney+. 

Akcja serialu będzie toczyć się po wydarzeniach znanych z Avengers: Wojny bez granic oraz Avengers: Końca gry. Elizabeth Olsen oraz Paul Bettany powtórzą swoje role Wandy Maximoff i Visiona. W serialu po raz pierwszy ma paść znany z komiksów przydomek tej pierwszej – Scarlet Witch. Kevin Feige zapowiedział, że znajomość WandaVision jest konieczna do tego, by zrozumieć kolejną fazę MCU – już ze wcześniejszych doniesień wiemy, że serial ma łączyć się z drugą częścią przygód Doktora Strange’a, w której również wystąpi Olsen.

Tak prezentuje się fotka:

Stylizacja potwierdza słowa Olsen, która zapowiadała, że akcja serialu będzie toczyć się w latach 50. Feige mówił z kolei, że zobaczymy w nim elementy sitcomu.

Poza Olsen i Bettanym w serialu zobaczymy między innymi Kthryn Hahn i Kat Dennings, która powtórzy swoją rolę z dwóch części Thora

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA