search
REKLAMA
News

Twórcy GRY O TRON opowiadają o żarcie, jaki zrobili MAISIE WILLIAMS i SOPHIE TURNER. “Zaczęły płakać”

Łukasz Budnik

7 października 2020

Nowojorska premiera 8 sezonu Game Of Thrones
REKLAMA

Dziś mogliście u nas przeczytać o wypowiedziach twórców Gry o tron dotyczących odbioru finałowego sezonu serialu. Cytaty pochodzą z wydanej niedawno książki Fire Cannot Kill a Dragon: Game of Thrones and the Untold Story of the Epic Series, w której osoby odpowiedzialne za powstanie dzieła HBO opowiadają o kulisach jego realizacji. Jedną z przytoczonych anegdot jest historia na temat żartu, jaki David Benioff i D.B. Weiss zrobili aktorkom grającym role Aryi i Sansy – Maisie Williams i Sophie Turner.

Sytuacja miała miejsce w 2009, po zakończeniu realizacji pilotażowego odcinka, gdy ekipa przygotowywała się do przyjęcia z tej okazji. Williams i Turner już wtedy były ze sobą zaprzyjaźnione.

Powiedzieliśmy Maisie i Sophie, że w związku ich niepełnoletnością nie mogą zjawić się na imprezie i w zamian pójdą na osobną imprezę dla nieletnich organizowaną w McDonaldzie. Zaczęły płakać.

Sansa Stark

Twórcy dodali:

Po tym, jak przyszły na prawdziwe przyjęcie, płakały znowu – tym razem z powodu myśli, że mogą się już nigdy więcej nie zobaczyć.

Obawy młodych aktorek były nieuzasadnione. Gra o tron trafiła na małe ekrany w 2011 roku i podbiła serca widzów, a jej emisja trwała (z przerwami) osiem lat, natomiast same Williams i Turner są ze sobą zaprzyjaźnione do dziś.

Lubiliście postaci Sansy i Aryi?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA