search
REKLAMA
News

Trwają zdjęcia do PSÓW 3

Łukasz Budnik

5 lipca 2019

psy 7 e1565625722919
REKLAMA

W nowym materiale opublikowanym na swoim YouTube’owym kanale Cezary Pazura zdradził, że niedawno zaczął pracę nad dwoma kolejnymi filmami. Jednym z nich jest komedia gangsterka Futro z misia, drugim… Psy 3. Tutaj możecie posłuchać samego Pazury – informację przekazuje w pierwszej minucie filmu. 

Z informacji sprzed kilku miesięcy wiadomo, że na tę chwilę pełny tytuł filmu to Psy III: Canis Majoris. Realizację potwierdził w marcu – przy okazji promocji Kuriera – sam Władysław Pasikowski, który ponownie stanie za kamerą. W obsadzie oprócz Pazury mają się ponoć znaleźć Artur Żmijewski i – oczywiście – Bogusław Linda. Pierwsza część serii trafiła do kin w 1992 i stała się najbardziej kasowym polskim filmem dekady. Sequel widzowie obejrzeli dwa lata później.

Na tę chwilę czekamy na więcej szczegółów dotyczących projektu, wliczając w to datę premiery.  Cieszycie się, że powstanie trzecia część serii? Dajcie znać! 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA