search
REKLAMA
News

Reboot MASKI z kobietą w roli głównej? Tego chciałby twórca postaci

Łukasz Budnik

6 lipca 2019

REKLAMA

Mike Richardson, twórca komiksu o Masce i założyciel Dark Horse Comics, udzielił ostatnio wywiadu magazynowi Forbes, w związku ze zbliżającą się dwudziestą piątą rocznicą filmu z Jimem Carreyem. Temat zszedł na kwestię potencjalnego rebootu. Richardson nie tylko jest na tak, lecz także widziałby kobietę w głównej roli. 

Oto, co powiedział na ten temat:

Chciałbym zobaczyć w tej roli dobrą aktorkę komediową. Mam jedną na myśli, ale nie powiem, o kogo chodzi. Pewnie trzeba będzie długo ją namawiać, ale zobaczymy… Nigdy nie wiadomo, co przyniesie przyszłość. Mamy kilka pomysłów.

Richardson chciałby, aby ewentualna nowa wersja filmu była tonem bliższa komiksowemu oryginałowi, który – w przeciwieństwie do komediowego filmu z Carreyem – był znacznie bardziej mroczny, a sama tytułowa postać mniej sympatyczna. Twórca chętnie zobaczyłby na ekranie realizację konceptu, w którym nieograniczona moc wyzwala w człowieku paskudne zachowania i nie służy wyłącznie do czynienia dobra.

Czas pokaże, o jaką aktorkę chodzi Richardsonowi i czy pomysł na reboot w ogóle zostanie zrealizowany. Chcielibyście zobaczyć nową wersję perypetii tej postaci? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA