search
REKLAMA
News

TOM HANKS przekazał wieści o swoim stanie zdrowia

Łukasz Budnik

23 marca 2020

REKLAMA

Dwa tygodnie temu Tom Hanks poinformował, że on i jego żona, Rita Wilson, są zarażeni koronawirusem. Para przebywała w Australii, gdzie trwały przygotowania do produkcji filmu biograficznego o Elvisie Presleyu, reżyserowanego przez Baza Luhrmanna. Legendarnego wokalistę gra Austin Butler, a jego wieloletniego managera – właśnie Tom Hanks. 

Para czuła objawy choroby, więc zgodnie z procedurami przebadano ich pod kątem obecności wirusa. Wynik okazał się niestety pozytywny. W związku z tym oboje zostali poddani kwarantannie w szpitalu (w międzyczasie w sieci pojawiły się informacje, że para zaraziła się jeszcze w USA). Gdy ich stan się polepszył, opuścili szpital i udali się do wynajętego mieszkania, gdzie wciąż przebywają w izolacji. Hanks poinformował, jak aktualnie czuje się on i jego żona.

Mijają dwa tygodnie od pierwszych objawów i czujemy się lepiej. Schronienie się w jednym miejscu działa następująco: nikogo nie zarażasz i od nikogo się nie zarazisz. Zdrowy rozsądek, nie? Chwilę to zajmie, ale jeśli zatroszczymy się o siebie nawzajem, pomożemy komu możemy i wyrzekniemy się wygody, to również minie. Poradzimy sobie z tym. Hanx

Oryginalny tweet:

Produkcja filmu o Presleyu została oczywiście wstrzymana, podobnie jak wielu innych projektów które są teraz w fazie realizacji. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA