search
REKLAMA
News

Tom Cruise i inne gwiazdy filmu TOP GUN: MAVERICK na nowych plakatach

Top Gun: Maverick zadebiutuje 27 maja.

Łukasz Budnik

11 maja 2022

Top Gun Maverick top gun maverick
REKLAMA

Trwa kampania promocyjna filmu Top Gun: Maverick, kontynuacji przeboju z 1986 roku. Tym razem do sieci trafiły plakaty filmu przedstawiające niektórych bohaterów produkcji. 

Opis Mavericka brzmi:

Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarce wojennej, Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Staje na czele spec-grupy szkolącej pilotów do udziału w misji, jakiej dotąd nie było. Spotyka porucznika, Bradleya „Roostera” Bradshawa (Miles Teller), syna swojego przyjaciela, Nicka „Goose’a” Bradshawa, który zginął przed laty podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz wydarzeniom z przeszłości. Stawia wysokie wymagania tym, którzy zostali wybrani do niebezpiecznej misji.

Poniżej plakaty:

maverick 1

maverick 2

maverick 3

maverick 4

maverick 5

maverick 6

maverick 7

maverick 8

maverick 9

Dziennikarze nie kryją zachwytu nad Maverickiem – piszą, że to film ekscytujący, emocjonalny, zachwycający zdjęciami, scenami powietrznymi oraz rolami Cruise’a i Tellera. Pojawiają się nawet stwierdzenia, że to jedna z najlepszych produkcji od lat. Top Gun: Maverick zadebiutuje 27 maja.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA