search
REKLAMA
News

TOBEY MAGUIRE powróci jako SPIDER-MAN w kolejnym solowym filmie? Nowe plotki

Łukasz Budnik

8 kwietnia 2021

REKLAMA

W sieci już od dawna krążą spekulacje, że w kolejnej odsłonie Spider-Mana z MCU pojawią się Tobey Maguire oraz Andrew Garfield, którzy powtórzą swoje role z własnych serii o przygodach tytułowego superbohatera. Teraz w sieci pojawiła się kolejna plotka na temat inkarnacji granej przez Maguire’a.

Portal Giant Freaking Robot przekazał, że studio Sony rozważa realizację Spider-Mana 4 należącej do serii zapoczątkowanej przez Sama Raimiego w 2002 roku. Widowisko miałoby być spin-offem filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness (także reżyserowanego przez Raimiego). Według informatorów, Sony nie rozmawiało jeszcze w tej sprawie ani z reżyserem, ani z Maguire’em. Nie wiadomo także do końca, czy Spider-Man 4 wpisywałby się w MCU, czy funkcjonowałby w swoich ramach jako autonomiczny projekt.

Fanowska grafika

Pierwotne plany na czwartą część serii z Maguire’em istniały już po premierze części trzeciej. Widowisko miało zadebiutować w 2011 roku, a antagonistą Raimi chciał uczynić Lizarda (w tej roli powróciłby wówczas Dylan Baker). Ostatecznie jednak projekt został anulowany ze względu na różnice w wizji reżysera i studia, a seria w 2012 roku doczekała się rebootu. Od tamtej pory fani Maguire’a nieustannie marzą o tym, że grany przez niego Spider-Man doczeka się jeszcze jednego solowego filmu.

Na tym etapie fani Marvela byliby z pewnością srogo rozczarowani, gdyby Maguire w ogóle nie pojawił się w Spider-Man: No Way Home lub sequelu Doktora Strange’a. Pozostaje nam czekać na oficjalne komunikaty Sony i Disneya, a na tę chwilę pamiętajmy, aby powyższe plotki o filmie z udziałem Maguire’a traktować z przymrużeniem oka. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA