search
REKLAMA
News

THE WEEKND i twórca EUFORII stworzą nowy serial dla HBO

The Weeknd został też obsadzony w głównej roli.

Łukasz Budnik

30 czerwca 2021

REKLAMA

HBO ogłosiło, że Abel Tesfaye, znany pod pseudonimem The Weeknd, wraz z Samem Levinsonem (EuforiaMalcolm i Marie) stworzy nowy serial. Obaj będą go produkować i pisać, a jedną z ról zagra właśnie The Weeknd. Produkcja zostanie zatytułowana The Idol. 

We wstępnym opisie produkcji czytamy, że historia skupi się na wokalistce pop, która nawiąże romans z tajemniczym właścicielem klubu w Los Angeles, a jednocześnie przywódcą tajnej sekty. W tworzeniu serialu wezmą też udział Reza Fahim (współpracownik Tesfaye’a), Mary Laws oraz Joseph Epstein, który będzie kolejnym scenarzystą produkcji i jej showrunnerem.

Na ten moment nie ma informacji o pozostałych członkach obsady ani dacie premiery. Dla Tesfaye’a nie będzie to pierwszy występ na ekranie; pojawił się w Nieoszlifowanych diamentach z Adamem Sandlerem i użyczył głosu w odcinkach seriali Robot Chicken oraz American Dad! – w przypadku tego drugiego napisał także scenariusz. Artysta głównie znany jest jednak z działalności muzycznej – jego album “After Hours” spotkał się ze znakomitym przyjęciem, na czele z singlem “Blinding Lights”.

Levinson aktualnie pracuje nad drugim sezonie Euforii, w którym główną rolę powtórzy Zendaya – oboje pracowali także w wymienionym na wstępie filmie Malcolm i Marie, który miał premierę na Netfliksie w lutym tego roku. Na początku 2022 roku premierę ma mieć napisany przez niego film Deep Water, w którym główne role grają Ben Affleck oraz Ana de Armas.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA