search
REKLAMA
News

Spin-off MAD MAXA coraz bliżej. W filmie o Furiosie może zagrać Anya Taylor-Joy

Łukasz Budnik

27 marca 2020

REKLAMA

Choć tytułową rolę w filmie Mad Max: Na drodze gniewu zagrał Tom Hardy, prawdziwą gwiazdą okazała się Charlize Theron, która wcieliła się w cesarzową Furiosę. Od kilku lat mówi się, że bohaterka ta ma dostać własny film. “Variety” poinformowało, że George Miller – twórca serii – przymierza się do rozpoczęcia zdjęć w przyszłym roku. 

Według doniesień “Variety”, Miller komunikował się za pomocą Skype’a z Anyą Taylor-Joy w sprawie roli w filmie. Nie wiadomo, kogo miałaby zagrać gwiazda Czarownicy. Bajki ludowej z Nowej Anglii – spekuluje się jednak, że mogłaby się wcielić w młodszą Furiosę, jako że film ma się ponoć skupić na wcześniejszych latach bohaterki. Miller rozmawiał też prawdopodobnie z Jodie Comer (Obsesja Eve) i Richardem Maddenem (Rocketman), jednak żadna z tych wieści nie została potwierdzona przez samych zainteresowanych.

Miller miał niedługo rozpocząć prace nad nowym projektem – Three Thousand Years of Longing, jednak ze względu na pandemię produkcja z pewnością się opóźni (w dodatku główną rolę miał zagrać Idris Elba, który aktualnie jest zarażony wirusem). Okaże się, czy Millerowi faktycznie uda się wejść na plan filmu o Furiosie już w przyszłym roku.

Na ten moment nie wiadomo, czy twórca planuje ponownie nawiązać współpracę z Charlize Theron – aktorka wyrażała zainteresowanie powrotem do roli. Pytanie, czy skupienie się na młodszej Furiosie pozwoli Theron wrócić choć w niewielkim epizodzie.

Czekacie na film o tej bohaterce? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA