search
REKLAMA
News

Serialowy WŁADCA PIERŚCIENI traci jednego z członków obsady

Łukasz Budnik

13 grudnia 2019

REKLAMA

Kolejne wieści w sprawie serialu Władca Pierścieni, przygotowywanego przez Amazon. Zagraniczne media informują, że z udziału w serialu zrezygnował Will Poulter.

Znany z Midsommar i interaktywnego filmu Czarne lustro. Bandersnatch aktor dołączył do projektu we wrześniu i miał ponoć zagrać jedną z głównych ról. Jego rezygnacja spowodowana jest niemożnością pogodzenia terminów realizacji tego i innych projektów. Niewykluczone, że wpływ na to ma wczesne potwierdzenie drugiego sezonu Władcy Pierścieni, którego planowanie przesunie w czasie realizację wszystkich odcinków poza pilotem.

Według źródeł “The Hollywood Reporter”, Amazon nigdy nie potwierdził angażu Poultera. Serwis odmówił komentarza.

Na tę chwilę w obsadzie serialu są Joseph Mawle, Ema Horvath i Markella Kavenagh. Kolejni aktorzy zostaną dopiero ogłoszeni, trwają też poszukiwania zastępcy Poultera. 

 

Pierwszy sezon serial Amazona ma liczyć 20 odcinków. Jest to, jak na dzisiejsze standardy, niemała liczba. Akcja serialu nie będzie skupiać się na wydarzeniach znanych już z filmu Petera Jacksona. Osadzona zostanie w Drugiej Erze Sródziemia, w czasach, gdy Sauron doszedł do władzy. Według Shippeya Amazon ma wolną rękę jeśli chodzi o uzupełnianie informacji nieopisanych przez Tolkiena, ale nie mogą przeinaczać tego, o czym nadmienił w swoich książkach.

W zespole kreatywnym są osoby, które pracowały przy takich serialach jak Gra o tron, Zakazane imperiumStranger Things Breaking BadPierwsze dwa odcinki reżyseruje J.A. Bayona (Jurassic World: Upadłe królestwo). 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA