search
REKLAMA
News

SANDMAN – nowi bohaterowie w pierwszej zapowiedzi 2. sezonu

Jeszcze nie wiadomo, kiedy powróci Sandman.

Łukasz Budnik

21 maja 2024

REKLAMA

W przygotowaniu jest drugi sezon serialu Sandman Netflixa. Choć nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie zadebiutuje on na platformie, w sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź.

Widzimy w niej nowych bohaterów. W kolejnych odcinkach pojawią się Freddie Fox jako Loki, Adrian Lester jako Przeznaczenie, Esmé Creed-Miles jako Delirium oraz Barry Sloane jako Marnotrawny. W serialu grają też Kirby Howell-Baptiste, Mason Alexander Park, Donna Preston, Patton Oswalt, Vivienne Acheampong, Gwendoline Christie, Jenna Coleman, Ferdinand Kingsley, Stephen Fry, Asim Chaudhry, Sanjeev Bhaskar, Vanesu Samunyai i Razane Jammal.

Drugi sezon ma się składać z 12 odcinków (o jeden więcej niż pierwsza), a jego scenariusz zostały zainspirowane m.in. tomami Kraina snów i Pora mgieł. 

 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA