search
REKLAMA
News

SAMUEL L. JACKSON dołączył do obsady dziewiątej “Piły”?!

Łukasz Budnik

8 lipca 2019

REKLAMA

Samuel L. Jackson zamierza prawdopodobnie wystąpić we wszystkich filmach świata i, jak podaje portal Bloody Disgusting, jest coraz bliżej swojego celu. Aktor pojawi się bowiem w kolejnej, dziewiątej odsłonie serii Piła.

Pierwotnie news ten podany został w formie pogłoski, jednak po pewnym czasie portal potwierdził, że Jacksona faktycznie widziano na planie. Nowa część ma trafić do kin w październiku 2020 roku. Za reżyserię odpowiedzialny jest Darren Lynn Bousman, który pracował już nad poprzednimi odsłonami krwawej serii. Scenariusz został napisany według pomysłu… Chrisa Rocka, a aktor ma pojawić się także przed kamerą w jednej z ról.

Zupełnie nie wiadomo niestety, w kogo wcielą się w filmie Rock i Jackson. Mogą być jednymi z ofiar Jigsawa (o ile ten pojawi się w produkcji – udział Tobina Bella nie jest jeszcze potwierdzony, choć w razie czego można pewnie liczyć na jednego z jego uczniów), ale niewykluczone, że zagrają też choćby parę detektywów. Pozostaje czekać na więcej informacji.

Poprzednia odsłona serii, zatytułowana Jigsaw, pojawiła się w kinach w roku 2017. W tym roku minie z kolei 15 lat od premiery pierwszej Piły w reżyserii Jamesa Wana. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA