search
REKLAMA
News

ROJST ’97. Netflix pokazał nowy zwiastun serialu

Łukasz Budnik

23 marca 2021

rojst 97
REKLAMA

W sierpniu 2018 roku niedziałająca już w Polsce platforma Showmax pokazała pierwszy sezon serialu Rojst, w którym główne role zagrali Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik i Zofia Wichłacz. Akcja serialu działa się w latach 80. XX wieku i rozpoczęła brutalnym morderstwem, w sprawie którego śledztwo prowadzili bohaterowie. 

Produkcję można aktualnie oglądać na Netfliksie –  to właśnie na tej platformie będziemy mieli okazję zobaczyć też drugi sezon serialu, zatytułowany Rojst ’97. Do sieci trafił nowy zwiastun. W opisie czytamy:

Powódź stulecia odkrywa w lesie na Gronach kolejne ciała a wraz z nimi korupcję i przekręty lat 90-tych jak i długo skrywane sekrety z czasów wojny. Co jeszcze odkryją detektywi Anna Jass i Adam Mika? Z jakimi tajemnicami zmierzą się tym razem dziennikarze Piotr Zarzycki i Witold Wanycz? Dowiecie się już latem 2021.

W obsadzie ponownie Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik i Zofia Wichłacz. W nowych rolach zobaczymy również Magdalenę Różczkę i Łukasza Simlata. Reżyserem i współscenarzystą serialu jest ponownie Jan Holoubek.

Podobał wam się pierwszy sezon?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA