search
REKLAMA
News

Reżyser THE SUICIDE SQUAD potwierdził, że Harley Quinn pojawi się jeszcze w DCEU

Harley Quinn w DCEU grana jest przez Margot Robbie.

Łukasz Budnik

12 września 2022

REKLAMA

Do tej pory Harley Quinn trzy razy pojawiła się w DCEU – w Legionie samobójców, Ptakach nocy oraz Legionie samobójców: The Suicide Squad. Ten ostatni został wyreżyserowany przez Jamesa Gunna, który krótko potwierdził ostatnio, że bohaterka powróci jeszcze w uniwersum.

Przy okazji tweeta o tym, że Quinn zadebiutowała jako postać trzydzieści lat temu, Gunn został spytany, czy zobaczymy ją jeszcze w DCEU. Odpowiedział krótkim “tak”.

Nie wiadomo jeszcze, przy jakiej okazji zobaczymy Harley w uniwersum. Wcielająca się w nią Margot Robbie w najbliższych latach pojawi się w AmsterdamieBabylonieBarbie oraz Asteroid City – żaden inny projekt z jej udziałem nie został jeszcze potwierdzony. Najbliższy wkład Gunna w DCEU to drugi sezon Peacemakera, którego realizacja ma się rozpocząć po tym, jak reżyser zakończy pracę nad trzecią częścią Strażników Galaktyki.

Harley Quinn w innym wydaniu zobaczymy w autonomicznej kontynuacji Jokera – tam wcieli się w nią Lady Gaga. Casting ten kilka tygodni temu także skomentował Gunn, pisząc, że bardzo go ciekawi, co przygotuje Todd Phillips i że Lady Gaga zrobiła na nim dobre wrażenie, a on zawsze kibicuje miłym ludziom, żeby odnieśli sukces. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA