search
REKLAMA
News

Reżyser THE BATMAN potwierdza, że ruszyły prace na planie filmu

Łukasz Budnik

28 stycznia 2020

REKLAMA

Choć w ostatnich tygodniach do sieci trafiały zdjęcia z planu The Batman (w tym na przykład te, które przedstawiały Colina Farrella), wygląda na to, że ekipa przygotowywała się dopiero do rozpoczęcia zdjęć. Oficjalny start potwierdził na Twitterze reżyser widowiska, Matt Reeves.

Twórca umieścił w serwisie fotografię przedstawiającą filmowy klaps i opatrzył ją komentarzem “dzień pierwszy”. Film z Robertem Pattinsonem w roli tytułowej będzie pierwszym solowym filmie o Batmanie od niemalże dekady – ostatnim był Mroczny Rycerz powstaje z 2012 roku, później bohater ten pojawiał się w interpretacji Bena Afflecka jedynie w filmach należących do kinowego uniwersum DC.

W filmie oprócz Pattinsona i Farrella na pewno zobaczymy Zoë KravitzPaula DanoJeffreya Wrighta oraz Andy’ego Serkisa, Johna Turturro i Petera Sarsgaarda. Film ma być opowieścią utrzymaną w klimacie noir, która skupi się na detektywistycznych umiejętnościach bohatera. Widowisko trafi na ekrany 25 czerwca 2021 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA