search
REKLAMA
News

PLOTKA: Ktoś inny będzie agentem 007 w BONDZIE 25

Łukasz Budnik

15 lipca 2019

REKLAMA

To jeszcze niepotwierdzona informacja, choć już zdążyła sprawić, że internet wrze. Według doniesień agentem 007 w Bondzie 25 będzie nie Bond, lecz postać grana przez nową członkinię obsady – Lashanę Lynch (Kapitan Marvel). 

Wiemy już, że na początku filmu Bond będzie na emeryturze, wiodąc spokojne życie na Jamajce. To właśnie pretekst, by jego słynny kod – 007 – przekazać innej agentce. Zmianę tę miała wprowadzić Phoebe Waller-Bridge, jedna ze scenarzystek filmu (odpowiedzialna wcześniej między innymi za seriale Fleabag Obsesja Eve). Według źródeł w filmie ma znaleźć się scena, w której M przywołuje do siebie agenta 007, a do pomieszczenia wchodzi postać grana przez Lynch.

Nie wiadomo, czy zmiana ta miałaby być tymczasowa. Być może pod koniec filmu Bond ostatecznie przekaże pałeczkę nowej postaci, a w kolejnych odcinkach serii będziemy oglądać Lashanę Lynch. Tajemnicą pozostaje nadal również oficjalny tytuł nadchodzącej produkcji.

Niedawno ogłoszono, że do obsady dołączył Christoph Waltz, który w Spectre wcielił się w Blofelda. Bonda 25 reżyseruje Cary Fukunaga. Premiera została zaplanowana na 8 kwietnia 2020 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA