search
REKLAMA
News

Pierwszy odcinek KRAINY LOVECRAFTA jest dostępny za darmo i legalnie na YouTubie

Łukasz Budnik

21 sierpnia 2020

REKLAMA

17 sierpnia zadebiutowała Kraina Lovecrafta. Oparty na powieści Matta Ruffa o tym samym tytule serial opowiada historię Atticusa Freemana, który razem ze swoją przyjaciółką Letitią i wujkiem George’em podróżuje przez Amerykę lat 50. ubiegłego wieku, aby odnaleźć zaginionego ojca. Po drodze stawiają czoło rasistowskiemu terrorowi oraz przerażającym potworom niczym z opowieści Lovecrafta. Showrunnerką i producentką serialu jest Misha Green. Za produkcję odpowiadają także J.J. Abrams oraz Jordan Peele.

Polski oddział HBO postanowił wyjść naprzeciw widzom i umieścił pierwszy odcinek serialu na YouTubie – w pełni legalnie i za darmo. Możecie go obejrzeć poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=UosonVDCUpo&feature=emb_title

Drugi odcinek serialu trafi na HBO Go 24 sierpnia. W Krainie Lovecrafta występują Jonathan Mayors, Jurnee Smollett-Bell, Courtney B. Vance oraz Michael Kenneth Williams.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA