search
REKLAMA
News

HENRY CAVILL pochwalił się nowym zdjęciem zza kulis WIEDŹMINA

Łukasz Budnik

21 sierpnia 2020

REKLAMA

17 sierpnia ruszyły prace nad drugim sezonem Wiedźmina. Ekipa pracuje w USA, przestrzegając oczywiście protokołów bezpieczeństwa. Nowym zdjęciem zza kulis – konkretnie z procesu charakteryzacji – podzielił się Henry Cavill, który w serialu wciela się w Geralta.

Aktor wspomniał, że na głowę nakładaną ma warstwę taśmy i kleju, ale zapewnił, że pracujące przy nim panie mają dotyk anioła.

https://www.instagram.com/p/CEHjm2fhihN/?utm_source=ig_embed

Kilka tygodni temu na temat drugiej serii wypowiedziała się showrunnerka, Lauren Schmidt Hissrich. Twórczyni odniosła się do kwestii, która wzbudzała sporo dyskusji po premierze pierwszego sezonu, mianowicie skoków czasowych w fabule – perypetie Geralta, Yennefer i Ciri miały miejsce w różnym czasie i zazębiły dopiero bliżej końca serii. W kontynuacji takie zabiegi mają zostać porzucone. Wprowadzenie zostaną też kolejni wiedźmini (w tym Vesemir, mentor Geralta), dzięki czemu poznamy korzenie głównego bohatera, jego historię, pochodzenie i to, czym jest dla niego rodzina.

Czekacie na drugi sezon?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA