search
REKLAMA
News

Pierwsze oficjalne zdjęcia z 6. sezonu THE CROWN. Oto serialowi książę William i Kate Middleton

6. sezon “The Crown” będzie ostatnim.

Łukasz Budnik

27 kwietnia 2023

REKLAMA

Zbliża się premiera szóstego, ostatniego sezonu The Crown. Do sieci trafiła fotka przedstawiające serialowych Kate Middleton i księcia Williama –  Eda McVeya i Meg Bellamy.

Para wciela się w księcia Williama i Middleton z czasów studenckich, gdy oboje uczęszczali na University of St Andrews, najstarszy szkocki uniwersytet. Para poznała się w 2001 roku, a do zaręczyn doszło w listopadzie 2010 roku. Ślub odbył się niecały rok później, 29 kwietnia 2011 roku. Do tej pory William i Kate doczekali się trojga dzieci – George’a, Charlotte i Louisa.

Na ten moment nie ma jeszcze szczegółów na temat fabuły szóstego sezonu, jednak zapewne skupi się on na wydarzeniach z lat 90., w tym na śmierci księżnej Diany (przy czym nie ma być ona pokazana na ekranie) i jej s kutkach. Twórcy serialu chcą podejść do tematu delikatnie i z wrażliwością. Sezon zadebiutuje w tym roku.

W piątym sezonie obsada The Crown po raz kolejny została wymieniona – Olivię Colman w roli królowej Elżbiety zastąpiła Imelda Staunton, a w rolach Diany i księcia Karola zobaczyliśmy Elizabeth Debicki (nominowaną do Złotego Globu) oraz Dominica Westa.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA