search
REKLAMA
News

Oficjalny plakat filmu SPIDER-MAN: BEZ DROGI DO DOMU trafił do sieci

“Spider-Man: Bez drogi bez domu” zadebiutuje 17 grudnia.

Łukasz Budnik

8 listopada 2021

REKLAMA

Zbliża się premiera filmu Spider-Man: Bez drogi do domu, kolejnej odsłony perypetii superbohatera granego przez Toma Hollanda. Na nieco ponad miesiąc przed debiutem w kinach, do sieci trafił pierwszy oficjalny plakat filmu. 

To jeden z niewielu materiałów promocyjnych, które pokazało Sony i Marvel (do tej pory zobaczyliśmy teaserowy zwiastun i kilka oficjalnych zdjęć). W sieci pojawia się za to mnóstwo przecieków mających sugerować, że w widowisku do ról Spider-Manów z innych rzeczywistości powrócą Tobey Maguire i Andrew Garfield. Tymczasem na plakacie widzimy macki Doktora Octopusa, pioruny tworzone przez Electro oraz – w tle – Zielonego Goblina.

W tym miesiącu ma ponoć zadebiutować kolejny zwiastun, w którym być może zostanie potwierdzony udział Maguire’a i Garfielda.

Przypomnijmy, że nadchodzącym widowisku Peter Parker zmierzy się z konsekwencjami wydarzenia z końcówki Spider-Mana: Daleko od domu, w której Mysterio zdradził jego tożsamość całemu światu. O pomoc poprosi Doktora Strange’a.  W Spider-Manie: Bez drogi do domu oficjalnie występują między innymi Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, Alfred Molina, Jamie Foxx, Jacob Batalon oraz Marisa Tomei. Reżyseruje Jon Watts. Polska premiera 17 grudnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA