search
REKLAMA
News

Kolejna zapowiedź czwartego sezonu STRANGER THINGS. Wyłącznie nowe sceny

Nowe odcinki “Stranger Things” trafią na Netfliksa w 2022 roku.

Łukasz Budnik

6 listopada 2021

REKLAMA

Kilka miesięcy temu do sieci trafiły fragmenty wywiadu z Shawnem Levy, producentem Stranger Things, który zapowiadał, że czwarty sezon hitu Netflixa pokaże nam większą liczbę lokacji (przypomnijmy, że choćby Hopper grany przez Davida Harboura po wydarzeniach z finału trzeciego sezonu przebywa w rosyjskim obozie). Producent zapowiedział też, że czwarty sezon jest najbardziej ambitny z dotychczasowych.

Nowe odcinki – a będzie ich 10 – trafią na Netfliksa w 2022 roku. Tymczasem do sieci, z okazji Dnia Stranger Things, trafił nowy klip promujący nadchodzący sezon, w którym przenosimy się właśnie poza Hawkins. Tym razem Jedenastka pisze do Mike’a list z Kalifornii. Zapowiedź zawierającą wyłącznie nowe sceny zobaczycie poniżej:

W czwartym sezonie do swoich ról powrócą David Harbour, Winona Ryder, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Maya Hawke, Priah Ferguson i Cara Buono. Pojawią się też nowi bohaterowie, w których wcielili się Amybeth McNulty, Myles Truitt, Regina Ting Chen oraz Grace Van Dien. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA