search
REKLAMA
News

Trwają prace nad kontynuacją NA NOŻE Riana Johnsona

Łukasz Budnik

6 stycznia 2020

knives out 1
REKLAMA

Na noże Riana Johnsona okazało się wielkim sukcesem. Zrealizowany za 40 milionów dolarów obraz zebrał fantastyczne recenzje i zarobił na całym świecie już niemal 250 milionów. Okazuje się, że reżyser przygotowuje już kontynuację swojego hitu, produkowanego przez studio Lionsgate.

W rozmowie z dziennikarzem “The Hollywood Reporter” Johnson wyjawił, że pracuje nad sequelem skupionym na postaci Benoita Blanca, detektywa granego w Na noże przez Daniela Craiga. Co więcej, chciałby go zrealizować jak najszybciej – nawet w przyszłym roku. Sequel ma opowiadać o nowej sprawie Blanca. Producent Ram Bergman zapewnił, że Craig jest chętny aby powtórzyć rolę. Czy to początek nowej franczyzy opartej na postaci detektywa?Co prawda Lionsgate oficjalnie nie zatwierdziło jeszcze sequela, ale przy tak dobrych zarobkach oryginału trudno spodziewać się, że włodarze studia będą mieć przeciwwskazania.

Przypomnijmy, że w Na noże Blanc prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci seniora rodu, który został znaleziony martwy dzień po swoim urodzinowym przyjęciu. Johnson zebrał znakomitą obsadę – między innymi Dona Johnsona, Jamie Lee Curtis, Christophera Plummera, Toni Collette, Michaela Shannona, Chrisa Evansa i Anę de Armas, która wraz z Craigiem była nominowana do Złotego Globu.

Podobała wam się pierwsza część?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA