search
REKLAMA
News

Nowe przygody HE-MANA trafią na Netfliksa dzięki Kevinowi Smithowi

Łukasz Budnik

19 sierpnia 2019

REKLAMA

Oglądaliście He-Mana i władców wszechświata? Jeśli tak, z pewnością ucieszy was wieść, że na Netflixa trafi serial anime kontynuujący nierozwiązane wątki z tej kultowej serii. Znamy już jego tytuł – brzmi on Masters of the Universe: Revelation. 

Za powstanie serialu odpowiedzialny będzie Kevin Smith, a produkcją zajmie się Mattel TV. Za animację odpowiadać będzie Powerhouse Animation, które pracowało również nad Castlevanią. Nie znamy jeszcze daty premiery.

Smith w swoim oświadczeniu mówi:

Jestem wdzięczny Netflixowi i Mattel TV za powierzenie mi tajemnic całego uniwersum. W “Revelation” podejmiemy wątki urwane w klasycznym serialu i opowiemy wspaniałą historię o – być może – ostatecznej walce pomiędzy He-Manem i Szkieletorem. To “Władcy wszechświata”, których zawsze chcieliście zobaczyć jako dzieci.

Oryginalny serial był globalnym hitem a zabawki Mattela są na rynku już od 35 lat. W 1987 roku do kin trafił film aktorski z Dolphem Lundgrenem w roli głównej, który okazał się porażką artystyczną i finansową. Obecnie w produkcji jest reboot, gdzie w He-Mana ma wcielić się Noah Centino.

Będziecie oglądać nowe przygody Władców wszechświata?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA