search
REKLAMA
News

Na polski rynek wchodzi FLIXMOJO, platforma VOD z klasyką w ofercie

Łukasz Budnik

17 grudnia 2020

REKLAMA

Jeśli poszukiwaliście platformy streamingowej nastawionej na klasykę, mamy dla was dobre wieści. W Polsce zadebiutowała platforma FlixMojo.com, na której znajdziecie kolekcję klasyków kina, jak również seriali animowanych i aktorskich produkcji m.in. polskiej, amerykańskiej, czeskiej i rosyjskiej. To nie wszystko – FlixMojo planuje również pozyskać prawa m.in. do biblioteki kina bollywoodzkiego. 

W ofercie znajdziemy na początek około tysiąc pozycji (wszystkie dostępne w polskich wersjach językowych), a co tydzień planowane są nowe premiery. Już teraz możemy obejrzeć takie słynne tytuły jak ArabelaSaga rodu Forsyte’ówRumcajs lub chociażby klasyczne tytuły kina grozy. Co tydzień planowane jest dodawanie nowych pozycji. FlixMojo realizować będzie również własne produkcje. Dostęp do serwisu kosztuje aktualnie 9,99 zł netto miesięcznie, a korzystać z niego można zarówno za pomocą przeglądarki, jak i aplikacji.

Jak czytamy na stronie media2: Właścicielem marki jest Digital Video Management Ltd. (DVM), dostawca cyfrowych treści wideo i dystrybutor filmów fabularnych, seriali i programów telewizyjnych. DVM nadzoruje katalog ponad 4500 tytułów wiodących studiów, producentów i przedstawicieli handlowych na całym świecie. DVM dystrybuuje tytuły do platform VOD, telewizji, Internetu, urządzeń mobilnych, Smart TV oraz jest wydawcą treści na DVD i Blu-ray. Digital Video Management Ltd. (DVM) zapowiada również ekspansję platformy Flixmojo na kolejne kraje regionu z podobną ofertą.

Zainteresowała was oferta serwisu?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA