search
REKLAMA
News

Na NETFLIKSA trafił dokument o powstawaniu pierwszego sezonu WIEDŹMINA

Weronika Lipińska

27 sierpnia 2020

REKLAMA

Netflix zaskoczył fanów Wiedźmina premierą średniometrażowego filmu dokumentalnego zabierającego widzów za kulisy powstawania 1 sezonu serialu. Mamy okazję zobaczyć m.in. jak wyglądał casting i jak powstawała wpadająca w ucho pieśń Jaskra. 

Film jest dostępny na platformie już od wczoraj. W oficjalnym zwiastunie można podejrzeć, jak Henry Cavill opowiada ile czasu zajmuje trening przed scenami imponujących walk na miecze, pojawia się też temat potworów i efektów praktycznych oraz wygląda na to, że dostaniemy argumenty za podzieleniem historii na trzy osobne wątki – Geralta, Yennefer i Ciri. Nieliniowość opowieści była jednym z aspektów serialu, które spotkały się z krytyką zatwardziałych fanów sagi Andrzeja Sapkowskiego. Poniżej możecie rzucić okiem na zwiastun dokumentu. 

Niedawno produkcja 2 sezonu Wiedźmina została wznowiona po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 i sam Henry Cavill udostępnił nowe zdjęcie z pracy na planie. Na datę premiery trzeba będzie jeszcze poczekać, jednak Netflix dobrze wie, jak zając fanów w między czasie. Dokument możecie zobaczyć tutaj.

REKLAMA