search
REKLAMA
News

Małgorzata Kożuchowska w zwiastunie filmu CZYŚCIEC od twórcy MIŁOŚCI I MIŁOSIERDZIA

Łukasz Budnik

6 października 2020

REKLAMA

Na 23 października zaplanowana jest premiera filmu Czyściec, którego twórcą jest Michał Kondrat, autor Miłości i Miłosierdzia, które cieszyło się niemałą frekwencją także w amerykańskich kinach. Do sieci trafił zwiastun produkcji.

W opisie dystrybutora (Kino Świat) czytamy:

“Tajemnice śmierci, świadectwa mistyków i sekrety zaświatów. Poruszająca opowieść o duszach żyjących w ciałach oraz tych, które opuściły już ziemski świat – to Czyściec idealna propozycja na Wszystkich Zmarłych, która skłoni nas do zadumy i zastanowienia, co jest po śmierci, a także pomoże namyślić się, jaki sami mamy na to wpływ. Najnowszy film Michała Kondrata, twórcy docenionych w Polsce i za granicą obrazów Miłość i Miłosierdzie i Dwie Korony, to próba znalezienia odpowiedzi na to, co czeka nas na końcu naszej, ludzkiej egzystencji. To także przypomnienie postaci najbardziej znanych mistyków – w tym Fulli Horak (w roli Małgorzata Kożuchowska) oraz m.in. św. Faustyny Kowalskiej, św. Stanisława Papczyńskiego czy wreszcie św. Ojca Pio. W produkcji usłyszymy również grono ekspertów zajmujących się tematyką czyśćcową – wybitnych międzynarodowych teologów oraz naukowców, od lat badających stan świadomości człowieka w momencie śmierci ciała.”

Interesuje was ten film?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA