search
REKLAMA
News

FREYA ALLAN jako CIRI na kolejnym zdjęciu promocyjnym drugiego sezonu WIEDŹMINA

Łukasz Budnik

6 października 2020

REKLAMA

Netflix rozkręca kampanię promocyjną drugiego sezonu Wiedźmina. Wczoraj udostępnione zostały pierwsze zdjęcia Geralta w nowej zbroi, a niedługo później do sieci trafił opis fabuły nowych odcinków. Teraz mamy okazję przyjrzeć się, jak w kolejnych odcinkach będzie się prezentować Ciri, w którą wciela się Freya Allan. 

Bohaterka będzie trenować pod okiem Geralta w Kaer Morhen.

Przypomnijmy, jak przedstawia się opis fabuły.

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna, swojego domu w Kaer Morhen. W czasie gdy królowie, elfy, ludzie i demony całego kontynentu walczą o dominację, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tkwiącą w niej tajemniczą mocą.

W drugim sezonie pojawi się kilka nowych twarzy. Zobaczymy aktora znanego widzom Gry o tron – Kristofera Hivju. Odtwórca roli Tormunda wcieli się w Wiedźminie w Nivellena, zamienionego w bestię mężczyznę, na którym ciąży klątwa. Poza nim ujrzymy Aishę Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu) jako Lydię, Thue Ersteda Rasmussena (Szybcy i wściekli 9) jako Eskela, Mecię Simson jako Francescę, Yasena Atoura (Young Wallander) jako Coëna, Agnes Bjorn (Potwór) jako Vereenę, Paula Bulliona (Peaky Blinders) jako Lamberta oraz Kima Bodnio (Obsesja Eve) jako Vesemira.

Czekacie na drugi sezon? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA