search
REKLAMA
News

Do sieci trafił opis fabuły drugiego sezonu WIEDŹMINA

Łukasz Budnik

6 października 2020

REKLAMA

Netflix rozkręca kampanię promocyjną drugiego sezonu Wiedźmina. Wczoraj udostępnione zostały pierwsze zdjęcia Geralta w nowej zbroi, a niedługo później do sieci trafił opis fabuły nowych odcinków.

Przedstawia się on następująco:

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna, swojego domu w Kaer Morhen. W czasie gdy królowie, elfy, ludzie i demony całego kontynentu walczą o dominację, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tkwiącą w niej tajemniczą mocą.

W drugim sezonie pojawi się nowa obsada – zobaczymy aktora znanego widzom Gry o tron – Kristofera Hivju. Odtwórca roli Tormunda wcieli się w Wiedźminie (być może już w pierwszym odcinku nowej serii) w Nivellena, zamienionego w bestię mężczyznę, na którym ciąży klątwa. Poza nim ujrzymy Aishę Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu) jako Lydię, Thue Ersteda Rasmussena (Szybcy i wściekli 9) jako Eskela, Mecię Simson jako Francescę, Yasena Atoura (Young Wallander) jako Coëna, Agnes Bjorn (Potwór) jako Vereenę, Paula Bulliona (Peaky Blinders) jako Lamberta oraz Kima Bodnio (Obsesja Eve) jako Vesemira.

Czekacie na drugi sezon? Według doniesień, prace nad nim mają skończyć się w lutym, a premiera przypadnie na drugą połowę 2021 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA