search
REKLAMA
News

Które postaci miały najwięcej czasu ekranowego w MCU? Fan Marvela policzył to i stworzył wykres

Sprawdźcie, kogo najdłużej oglądaliśmy na ekranie w MCU.

Łukasz Budnik

11 kwietnia 2022

MCU postaci
REKLAMA

Niewykluczone, że większość z was nigdy nie zastanawiała się nad tym, którzy bohaterowie MCU mieli dla siebie najwięcej czasu ekranowego – postanowił to jednak sprawdzić jeden z użytkowników portalu Reddit. Jaki jest rezultat jego wyliczeń?

Pod uwagę zostały wzięte filmy i seriale, które zdążyły zadebiutować do marca 2022. Numerem jeden, co chyba nie jest zaskoczeniem, został Tony Stark grany przez Roberta Downeya Juniora. Bohatera oglądaliśmy przez 21525 sekund, co daje około 358 minut czasu ekranowego. Nic dziwnego – Stark przez lata był centralną postacią drużyny, a dwie ostatnie odsłony serii Avengers były swoistym pożegnaniem z tą właśnie postacią i podsumowaniem drogi, jaką przeszła od 2008 roku.

Drugie miejsce zajmuje Spider-Man, którego oglądaliśmy nieco ponad 250 minut. Kolejna lokata należy do Kapitana Ameryki (245 minut), czwarte miejsce zajmuje Loki (219 minut) a piąte – Thor, którego oglądaliśmy 207 minut. Co ciekawe, w pierwszej piętnastce zdążyła się już znaleźć Kate Bishop (Hailee Steinfeld), która pojawiła się w zeszłorocznym serialu Hawkeye.

Poniżej wykres, na którym zobaczycie pełną piętnastkę wraz z czasem ekranowym w sekundach:

mcu czas ekranowy

 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA