search
REKLAMA
News

Keanu Reeves i Alex Winter na zdjęciach z BILL & TED FACE THE MUSIC

Łukasz Budnik

17 grudnia 2019

REKLAMA

Do sieci trafiły nowe zdjęcia z trzeciej części przygód Billa i Teda. Premiera przewidziana jest na 21 sierpnia 2020 roku, 29 lat po premierze poprzedniej odsłony cyklu.

Film będzie mieć tytuł Bill & Ted Face the Music. Swoje role powtórzą Alex Winter i uwielbiany przez fanów Keanu Reeves. Bill i Ted będą wiedli spokojne życie mężczyzn w średnim wieku, gdy zjawi się przybysz z przyszłości i ostrzeże ich, że muszą stworzyć piosenkę która uratuje wszechświat. W tym celu mężczyźni połączą siły ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi.

Poza Winterem i Reevesem ponownie zobaczymy Williama Sadlera jako Śmierć. Nowymi członkiniami obsady są Brigette Lundy-Paine i Samara Weaving, które wcielą się w córki Billa i Teda.

Scenariusz do filmu powstał już w 2010 roku, jednak do tej pory ekipa miała problem ze znalezieniem dystrybutora. 

Poprzednie dwie części serii, Wspaniała przygoda Billa i Teda oraz Szalona wyprawa Billa i Teda obrosły kultem, a na fali ich popularności powstał między innymi serial animowany, aktorski i komiks.

Czekacie na nową odsłonę?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA