search
REKLAMA
News

KAPITAN AMERYKA jako BUZZ ASTRAL. Chris Evans użyczy głosu w filmie o pierwowzorze bohatera TOY STORY

Weronika Lipińska

11 grudnia 2020

REKLAMA

Studio Pixar ogłosiło prace nad animacją, która rozszerzy świat serii Toy Story o genezę jednego z głównych bohaterów. Produkcja pod tytułem Lightyear (Astral), opowie o przygodach Strażnika Kosmosu, a głosu tytułowej postaci ma użyć sam Kapitan Ameryka, czyli Chris Evans rozsławiony swoją rolą w serii Avengers.

Lightyear ma być historią “prawdziwego” Buzza Astrala, czyli filmem z głównym bohaterem, który zainspirował powstanie zabawki. Stąd może wybór padł na nowy, nieco młodszy głos w miejsce powrotu dobrze znanego Tima Allena, który był Buzzem zabawką już od 25 lat.  Natomiast skoro Evans po zakończeniem historii jego bohatera w Avengers: Końcu gry jest wolny od zobowiązań jako Kapitan Ameryka, to z pewnością jest to dobry moment na debiut w Pixarze jako kolejny “superbohaterski” ulubieniec publiczności. Reżyser Angus McLane mówi o projekcie:

Kiedy robiliśmy pierwsze Toy Story, stworzyliśmy Buzza Astrala z myślą, że jest zabawką opartą na naprawdę fajnej postaci z widowiskowego blockbustera. Po tych wszystkich latach postanowiliśmy, że pora nakręcić ten film. Będzie to przygodowe science fiction niepodobne do niczego, co zrobiliśmy dotychczas.

Póki co dalsze szczegóły produkcji nie są znane.

Czekacie na ten film?

Weronika Lipińska

Weronika Lipińska

REKLAMA