search
REKLAMA
News

John Stamos wyjaśnia, dlaczego gościnny występ w serialu PRZYJACIELE złamał mu serce

Łukasz Budnik

14 kwietnia 2021

REKLAMA

W trakcie dziesięciu lat emisji serialu Przyjaciele przez kultowy sitcom przewinęło się mnóstwo aktorów w gościnnych rolach, w tym John Stamos, który wystąpił w odcinku The One with the Donor w roli potencjalnego dawcy spermy zaproszonego przez Chandlera i Monikę. Aktor udzielił ostatnio wywiadu, w którym wytłumaczył, dlaczego występ w Przyjaciołach złamał mu serce.

Stamos w latach 1987-1995 występował w serialu Pełna chata, który kręcony był w tym samym studiu, co Przyjaciele – został więc zaproszony przez twórców jako znana widzom twarz. W rozmowie z Access Interview, Stamos opowiada:

Mówili, że wejdę na plan, zaczekam, aż minie aplauz, a potem ruszę dalej ze sceną. Matt Perry [Chandler – przyp.] zapewniał, że wszyscy będą bardzo podekscytowani.

Rzeczywistość okazała się jednak inna.

Otwieram drzwi, wchodzę i… cisza. Matt powiedział swoją kwestię i ruszyliśmy dalej. Pamiętam, że złamało mi to serce. Wszyscy czekali, aż publika zacznie bić brawa, a tak się nie stało. Tyle pamiętam. To było dziwne, prawda?

Wątek bohatera granego przez Stamosa skończył się tak, że choć był on idealnym potencjalną dawcą spermy, Monica odmówiła takiego rozwiązania nie chcąc, aby zapłodnił ją ktokolwiek poza Chandlerem. Para zdecydowała się na adopcję.

Poniżej zobaczycie scenę ze Stamosem:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA