search
REKLAMA
News

John Cena opowiada o tym, jak dostał rolę w BARBIE. “Szczęśliwy przypadek”

John Cena zagrał w “Barbie” syrenę.

Łukasz Budnik

17 maja 2023

REKLAMA

W tym roku do kin trafi Barbie, gdzie tytułową rolę gra Margot Robbie, a w Kena wciela się Ryan Gosling. Reżyserką jest Greta Gerwig, która napisała scenariusz wraz ze swoim mężem Noah Baumbachem.

Oprócz Robbie i Goslinga, w obsadzie filmu są między innymi Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Kate McKinnon, Simu Liu, Alexandra Shipp, America Ferrara, Michael Cera, Dua Lipa, Will Ferrell, Issa Rae i John Cena. Ten ostatni wciela się w Kena-syrenę, a w nowym wywiadzie opowiedział o tym, w jaki sposób dostał rolę w filmie. Cena zauważył, że Barbie i promowana przez niego dziesiąta część Szybkich i wściekłych mają nieco wspólnego, w tym świetną obsadę i chciał znaleźć się w obu.

Wcześniej nie pracowałem z Margot, po prostu na siebie wpadliśmy jako przyjaciele. “Fast X” kręciliśmy po drugiej stronie ulicy. Spytała mnie, czemu nie spróbuję swoich sił w “Barbie”, a ja powiedziałem, że próbowałem. Margot podejmuje sporo decyzji przy tym filmie i powiedziałem, że zrobię cokolwiek, co będzie ode mnie chciała.

Gdy zaproponowano mu rolę syreny, przyjął ją od razu.

Cena i Robbie pracowali razem na planie The Suicide Squad Jamesa Gunna.

Barbie zadebiutuje 21 lipca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA