search
REKLAMA
News

JOAQUIN PHOENIX w zwiastunie C’MON C’MON od studia A24

Joaquin Phoenix wraca na duży ekran.

Łukasz Budnik

8 września 2021

REKLAMA

Joaquin Phoenix już wkrótce powróci na ekrany w swojej pierwszej roli po Jokerze, a to za sprawą filmu C’mon C’mon w reżyserii Mike’a Milla (Debiutanci). Do sieci trafił pierwszy zwiastun produkcji, produkowanej przez studio A24.

C’mon C’mon to pełna emocji historia mężczyzny (Phoenix), który musi przejąć opiekę na swoim siostrzeńcem o niezwykłej wyobraźni i wrażliwości. Wyruszają w podróż przez Amerykę, która przewartościuje ich podejście do życia. O filmie Millsa mówi się już w kontekście przyszłorocznego wyścigu oscarowego.

Oprócz Phoenixa w filmie występują Woody Norman, Gaby Hoffman oraz Jaboukie Young-White. C’mon C’mon zostanie zaprezentowane w czerni i bieli, a za zdjęcia odpowiedzialny jest Robbie Ryan, który był nominowany do Oscara za swoją pracę przy Faworycie.

Do polskich kin produkcja trafi w przyszłym roku w dystrybucji Gutek Film, a światowa premiera odbędzie się już we wrześniu na New York Film Festival.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA