search
REKLAMA
News

JOANNA KULIG zagra w komedii romantycznej u boku ANNE HATHAWAY i MATTHEW BRODERICKA

Joanna Kulig otrzymała kolejną hollywoodzką rolę.

Łukasz Budnik

8 czerwca 2021

REKLAMA

The Hollywood Reporter” ogłosił obsadę komedii romantycznej w reżyserii Rebeki Miller (Ballada o Jacku i Rose) pt. She Came to Me. Lista nazwisk jest imponująca – w projekcie biorą udział Anne Hathaway, Marisa Tomei, Tahar Rahim, Matthew Broderick oraz Joanna Kulig. 

She Came to Me ma być prawdziwie współczesną komedią romantyczną i opowiadać historię mieszkańców Nowego Jorku – kompozytora, który na nowo odkrywa wenę po przypadkowym seksie, parze uzdolnionych nastolatków, którzy chcą udowodnić, że ich miłość może przetrwać wiecznie oraz kobiecie, która z pozoru ma wszystko. Producenci Christine Vachon i Pamela Koffler stwierdzili, że to zabawna i podnosząca na duchu historia zasilona niezwykle utalentowaną obsadą. Muzykę do filmu skomponuje Alexandre Desplat.

O filmie mówiło się już w 2017 roku, jednak wtedy mieli w nim zagrać Steve Carell, Amy Schumer i Nicole Kidman. She Came to Me ma być przedstawiony na tegorocznym Cannes Marche du Film, biznesowym odpowiedniku festiwalu filmowego, gdzie będą mogli go nabyć dystrybutorzy.

Joannę Kulig w 2020 roku mogliśmy oglądać w serialu The Eddy, powstałym dla Netfliksa. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA