News
Jest zwiastun 5. sezonu „The Boys”! Tak zapowiadają się finałowe odcinki
Trwa oczekiwanie na premierę finałowego sezonu The Boys. Do sieci trafił zwiastun nadchodzących odcinków.
W zapowiedzi czytamy:
To świat Homelandera, całkowicie podporządkowany jego nieprzewidywalnym, egomaniakalnym zachciankom. Hughie, Mother’s Milk i Frenchie zostali uwięzieni w „Obozie Wolności”. Annie próbuje zorganizować ruch oporu przeciwko przytłaczającej sile Supes. Kimiko zniknęła bez śladu. Jednak gdy Butcher ponownie się pojawia. gotów i chętny użyć wirusa, który zmiótłby wszystkich Supes z powierzchni ziemi, uruchamia ciąg wydarzeń, które na zawsze zmienią świat i każdego, kto w nim żyje. To już punkt kulminacyjny, ludzie. Wielkie rzeczy wydarzą się 8 kwietnia na Amazon Prime Video.
Showrunner Eric Kripke tak zapowiadał finałowy sezon: Zapewne będzie sporo śmierci. Nie ma gwarancji co do tego, kto przetrwa. Z kolei Nathan Mitchell, wcielający się w Black Noir, dodał, że w nowym sezonie zobaczymy rzeczy, których na pewno nie mamy w swoim bingo. Odtwórca roli Homelandera Antony Starr podkreślił, że widzowie mogą liczyć na ekscytujące wydarzenia.
