search
REKLAMA
News

Jak wyglądałaby maska BATMANA w LIDZE SPRAWIEDLIWOŚCI od twórcy MAD MAXA? Pokazano projekt

Łukasz Budnik

19 marca 2020

REKLAMA

Liga Sprawiedliwości to grupa, która nie ma szczęścia do aktorskich adaptacji. Film z 2017 roku nie zadowolił fanów i krytyków, a ponadto nie okazał się sukcesem finansowym (co na pewno było skutkiem realizacyjnych problemów, z jakimi mierzyła się ekipa). Być może nie wszyscy wiedzą, że Ligę planowano pokazać na ekranie już w 2007 roku. Widowisko miało mieć tytuł Justice League: Mortal, a jako reżysera wybrano George’a Millera, twórcę Mad Maxa

Zanim film został anulowany, a studio postanowiło skupić się na indywidualnych historiach o bohaterach, obsadzono już część bohaterów. Supermana miał zagrać D. J. Coltrona, do roli Wonder Woman wybrano Megan Gale, a Batmanem został Armie Hammer, znany między innymi z Social Network oraz Tamte dni, tamte noce. Do sieci trafił projekt maski, jaką aktor nosiłby na planie. Udostępnił go Ryan Unicomb, który pracuje nad dokumentem o niepowstałym filmie.

https://www.instagram.com/p/B928spClXZ3/

Justice League: Mortal tytułowa drużyna mierzyłaby się z Maxwellem Lordem, złoczyńcą który wykradł dane na temat słabości bohaterów. 

Grafika główna: Bounding Into Comics

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA