search
REKLAMA
News

HENRY CAVILL z główną rolą w nowej wersji NIEŚMIERTELNEGO

Cavill wyraził już ekscytację z powodu nowych wieści.

Łukasz Budnik

22 maja 2021

REKLAMA

Wygląda na to, że że Henry Cavill dołączy do swojego aktorskiego portfolio kolejną słynną serię. Odtwórca roli Supermana, Geralta i Sherlocka Holmesa ma zagrać główną rolę w przygotowywanym reboocie Nieśmiertelnego. Projekt ma wyreżyserować Chad Stahelski (John Wick), a scenariusz przygotowała Kerry Williamson (Siedem sióstr).

O nowym Nieśmiertelnym mówiło się już od jakiegoś czasu, a swego czasu byli z nim łączeni np. Ryan Reynolds oraz Justin Lin. Film wyprodukują Neal H. Moritz i Josh Davis. Miał do nich dołączyć Peter Davis, producent oryginału, jednak zmarł w lutym zeszłego roku. Przypomnijmy, że w Nieśmiertelnym z 1986 roku zagrali Christopher Lambert, Sean Connery i Clancy Brown – wcielili się w nieśmiertelne istoty, które toczą ze sobą walkę. Produkcja (choć poległa w kinach) stała się początkiem serii, doczekała filmowych kontynuacji, trzech seriali, oparto na niej także książki i komiksy.

Nie wiadomo, czy nowy Nieśmiertelny opowie o bohaterze znanym z oryginalnej serii, czy też o kimś zupełnie nowym. Według “Variety“, postać Cavilla ma być jedną z dwóch wiodących. Sam aktor w poście na Instagramie nazwał nowe wieści ekscytującymi i dodał, że fanem Nieśmiertelnego jest od młodości. Przy okazji stwierdził, że z tak utalentowanym reżyserem jak Stahelski jest to okazja jak żadna inna, a całość będzie przygodą, której on (i widzowie) nie zapomną. Cavill przekazał też, że zagłębia się w swoje szkockie pochodzenie.

Cavill niedawno zakończył prace nad drugim sezonem Wiedźmina, a już teraz zapowiedziana jest kontynuacja Enoli Holmes, gdzie powtórzy rolę Sherlocka. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA