search
REKLAMA
News

HBO zapłaciło miliony JAMESOWI GANDOLFINIEMU, żeby nie grał w THE OFFICE

James Gandolfini dostał 3 miliony w zamiast za odpuszczenie kontraktu z NBC.

Filip Pęziński

16 lipca 2021

REKLAMA

Kultowy Tony Soprano miał pojawić się w The Office, ale HBO zapłaciło mu, żeby nie podpisał kontraktu? Według gwiazd Rodziny Soprano tak właśnie było.

“Talking Sopranos” to podcast Steve’a Schirripa i Michaela Imperioli, gwiazd serialu Rodzina Soprano. W ostatnim odcinku wystąpił gość specjalny – Ricky Gervais znany z oryginalnego, brytyjskiego The Office. Wizyta aktora sprowokowała Schirripa do podzielenia się następującą anegdotą: kiedy Steve Carell, który grał odpowiednik postaci Gervaisa w amerykańskiej wersji serialu, odszedł po 7 sezonie z obsady, NBC zaproponowało rolę Michaela Scotta nieżyjącej już gwieździe serialu Rodzina Soprano – Jamesowi Gandolfiniemu.

Odtwórca roli Tony’ego Soprano jednak nie zastąpił Carella. HBO zapłaciło aktorowi 3 miliony dolarów, aby ten odrzucił ofertę. Stacji zależało, aby zachować wizerunek aktora jako serialowego mafiozy. Ponado Gandolfini miał akurat zagrać w serialu kryminalnym The Night Of produkowanym właśnie przez HBO.

Obecnie powstaje polska wersja The Office. Na swoją premierę czeka też prequel Rodziny Soprano.

 

źródło zdjęcia głównego: ThePlaylist.net

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA