search
REKLAMA
News

HBO Max szykuje ponowne spotkanie PRZYJACIÓŁ

Łukasz Budnik

13 listopada 2019

Friends
REKLAMA

Tegoroczne obchody 25. rocznicy premiery Przyjaciół pokazały, że słynny sitcom wciąż cieszy się olbrzymią popularnością. Ostatecznym potwierdzeniem było zdjęcie całej szóstki aktorów, które Jennifer Aniston wstawiła na nowym instagramowym profilu – internet oszalał na jego punkcie, a w efekcie Aniston pobiła rekord Guinnessa w najszybszym przekroczeniu progu miliona obserwujących. Wygląda na to, że wkrótce internauci mogą po raz kolejny zwariować ze szczęścia. 

Jak informuje “The Hollywood Reporter, trwają rozmowy na temat specjalnego reunionu wszystkich odtwórców ról tytułowych przyjaciół. W spotkaniu mieliby wziąć udział też twórcy serialu. Wydarzenie miałoby zostać udostępnione na nadchodzącej platformie streamingowej HBO Max, gdzie znajdą się też wszystkie sezony serialu (prawa do nich kosztowały serwis łącznie 425 milionów dolarów). Ustalenia są jeszcze na wczesnym etapie – gdy dojdzie już ich ewentualnego sfinalizowania, pozostanie jeszcze znaleźć dogodny termin w grafiku wszystkich uczestników wydarzenia.

Reunion nie ma być oparty na scenariuszu – twórcy serialu, David Crane i Marta Kauffman niejednokrotnie mówili, że nie planują rozgrzebywać wątków zakończonych podczas oryginalnej emisji sitcomu. Aniston pojawiła się ostatnio u Ellen DeGeneres, gdzie powiedziała, że ona i reszta obsady chcieliby, aby doszło do ponownego spotkania, ale jeszcze pracują nad tym, jak miałoby ono wyglądać. Nam pozostaje czekać na dalsze informacje.

Przedstawiciele HBO Max i WarnerMedia odmówili komentarza, ale według źródeł “The Hollywood Reporter” są bardzo zaangażowani w to, by reunion doszedł do skutku – z pewnością byłby to dla nich mocny start platformy. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA