search
REKLAMA
News

Fan MCU obejrzał SPIDER-MANA: BEZ DROGI DO DOMU w kinie prawie 300 razy

Niemal 300 seansów “Spider-Mana: Bez drogi do domu” w kinie? To możliwe.

Łukasz Budnik

17 kwietnia 2022

spider man przytulenie
REKLAMA

Spider-Man: Bez drogi do domu to film będący prawdziwym świętem fanów tytułowego superbohatera. Powracają w nim aktorzy znani z poprzednich odsłon serii – w tym Tobey Maguire i Andrew Garfield – a twórcy dodatkowo postanowili w kilku miejscach odwołać się do dotychczasowych produkcji o Pająku. Film Jona Wattsa pobił kilka rekordów, a także pozwolił jednemu z fanów na wyjątkowe osiągnięcie.

Pochodzący z Florydy trener personalny Ramiro Alanis obejrzał Bez drogi do domu 292 razy w kinie, bijąc tym samym rekord GuinnessaCo ciekawe, Alanis niegdyś ustanowił rekord w tej samej kategorii, wybierając się 191 razy na Avengers: Koniec gry (został później pobity przez Arnauda Kleina, który obejrzał Kaamelott: First Instalment 204 razy). Aby rekord został zaliczony, Alanis musiał obejrzeć Spider-Mana bez odwracania wzroku od ekranu, tj. nie mógł spoglądać w telefon, ucinać sobie drzemki w kinie czy nawet wychodzić do łazienki. Na początku wyświetlania filmu w kinie, Alanis chodził na nawet pięć seansów dziennie. Łącznie zaś spędził na oglądaniu Bez drogi do domu 720 godzin, czyli 30 dni. Jak sam twierdzi, później był już w stanie odtwarzać z pamięci wszystkie dialogi z filmu.

Alanis nie liczył, ile wydał na bilety na wszystkie seanse, ale szacuje, że poświęcił na to 3400 dolarów.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA