search
REKLAMA
News

DOLITTLE. Robert Downey Jr. i zwierzęta na nowych plakatach

Łukasz Budnik

28 listopada 2019

REKLAMA

Do sieci trafiły nowe plakaty filmu Dolittle, kolejnej adaptacji historii napisanej przez Hugh Loftinga. Tym razem w tytułową rolę wciela się Robert Downey Jr. 

Oprócz Downeya Juniora w filmie występują między innymi Antonio Banderas, Michael Sheen i Jim Broadbent Na planie widziano też naszą rodaczkę – Kasię Smutniak. Imponująca jest obsada głosowa – w rolach zwierząt usłyszymy Johna Cenę, Marion Cotillard, Ramiego Maleka, Ralpha Fiennesa, Selenę Gomez, Toma Hollanda i Emmę Thompson.

W nowej wersji filmu Dolittle wyruszy na wyprawę w celu znalezienia leku dla młodej królowej – podczas jego przygody dołączą do niego zwierzęta widziane na poniższych plakatach.

Premiera została zaplanowana na 17 stycznia 2020 roku. W kwietniu 2019 roku odbyły się dokrętki, jako że reakcja na pokazach testowych nie była pozytywna.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA