search
REKLAMA
News

Do sieci trafiły niepublikowane wcześniej zdjęcia z planu filmu TITANIC. Zrobił je członek ekipy

Zdjęcia zostały wykonane w 1996 roku.

Łukasz Budnik

20 października 2023

REKLAMA

Od premiery Titanica Jamesa Camerona minie w tym roku 26 lat, ale film nadal jest pamiętany i oglądany przez kolejnych widzów. Nagrodzone 11 Oscarami widowisko jest jednym z trzech filmów reżysera znajdujących się w piątce najlepiej zarabiających produkcji wszech czasów (pozostałe dwa to dwie części Avatara).

W sieci pojawiła się gratka dla miłośników Titanica – niepublikowane wcześniej zdjęcia z planu, zrobione w 1996 roku przez anonimowego członka ekipy jego własnym aparatem. Fotografie zostały wykonane w Meksyku i przedstawiają gwiazdy filmu, statystów, członków ekipy oraz sam tytułowy statek częściowo odtworzony na planie. Fotki pochodzą z większego albumu, który wkrótce zostanie wystawiony na sprzedać w domu aukcyjnym Henry Aldridge & Son.

Zdjęcia, a jest ich jedenaście, zobaczycie poniżej. Wśród gwiazd widocznych na planie są m.in. Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Kathy Bates i sam Cameron.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA